O NAS

Zakład kamieniarski rozpoczął swą działalność w roku 1974. Główną produkcją zakładu było lastryko. Z czasem firma wprowadziła sprzedaż nagrobków i elementów granitowych. W miarę możliwości gama granitów została poszerzona. Obecnie jesteśmy w stanie wykonać modele z każdego granitu ogólnodostępnego na świecie.

Główną produkcją zakładu są nagrobki granitowe pojedyncze, podwójne, urnowe oraz grobowce o różnych wymiarach. Oferujemy Państwu szeroką gamę gotowych wzorów jak i realizujemy indywidualne projekty. Demontujemy jak i również przechowujemy oraz montujemy nagrobki do pogrzebu. Umieszczamy dane na nagrobkach metodą piaskowania oraz nakładamy litery z mosiądzu, aluminium oraz z metalu kwasoodpornego. Chętnie doradzimy Państwu w odpowiednim wyborze nagrobka.


Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem dodatkowych akcesoriów takich jak wazony, lampiony, misy oraz ławki cmentarne.

Zajmujemy się także produkcją elementów budowlanych tj. blaty kuchenne i łazienkowe, lady sklepowe schody, parapety i inne elementy granitowe zaproponowane przez klientów.

Dziękujemy za odwiedziny i pozdrawiamy!