Nagrobki dziecięce Poznań i Swarzędz

Wybór nagrobka dla dziecka jest szczególnie trudny. Dokładamy wszelkich starań, aby ten proces przebiegał jak najsprawniej. Możecie Państwo polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu. Proponujemy gotowe wzory nagrobków dziecięcych, których przykłady znajdziemy na cmentarzach w całym Poznaniu, a także jesteśmy otwarci na wszelkie indywidualne projekty. Niezależnie, czy wybiorą Państwo prosty czy pełen ozdobników wzór, przygotujemy go z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Nasz Zakład Kamieniarski specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków z granitu, który jest jednym z najtrwalszych kamieni wykorzystywanych przez człowieka. Wykazuje ogromną odporność na zmiany temperatur, wilgoć oraz wszelkie mechaniczne uderzenia. Już wielu Poznaniaków zaufało jakości, którą Państwu oferujemy. Oferujemy tylko nagrobki wykonane we własnym warsztacie, z najwyższej jakości granitu skandynawskiego, który przez dziesiątki tysięcy lat, pod wysokim ciśnieniem, nabywał swoich właściwości. Właśnie to gwarantuje ekskluzywny wygląd i trwałość. Jesteśmy jedynym zakładem oferującym cięcie płyt do produkcji nagrobka za pomocą włoskiej maszyny, o laserowej precyzji. Nie wykonujemy i nie proponujemy nagrobków chińskich, które są nietrwałe i szybko się niszczą. Nie produkujemy również nagrobków z lastryko również z uwagi na niską jakość.

Projekty nagrobków dziecięcych – solidne wykonanie i precyzyjne detal

Korzystając z innowacyjnych technologii obróbki granitu, zapewniamy naszym klientom możliwość zamówienia zróżnicowanych wzorów. Oryginalne pomniki dziecięce uwzględniają obecność dodatkowych elementów ozdobnych, takich jak figury świętych i aniołów oraz motywy religijne. Mogą Państwo zamówić akcesoria nagrobne w postaci wazonów, lampionów i mis, a także wybrać kształt płyty wraz ze sposobem jego szlifowania. Ceny nagrobków dziecięcych są ustalane indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta oraz określeniu konkretnych wytycznych dotyczących projektu. Zależą one przede wszystkim od stopnia skomplikowania zamówienia, a także liczby akcesoriów dodatkowych i dekoracji.

Nagrobki dziecięce w Poznaniu – wzory pomników w różnych wariantach kolorystycznych

W naszej galerii mogą Państwo zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami. Są tam dostępne wzory wykonywane na zamówienie klientów, którzy wybierali nie tylko formę i wielkość, ale także barwę granitu. Współpracujemy z hurtowniami, które dostarczają wysokiej jakości granity z całego świata. Sami wybieramy i decydujemy, z której płyty będzie wykonany nagrobek-grobowiec. Są one najczęściej wykonane z jasnych granitów, co wpływa na wygląd i lekkość wzornictwa małego nagrobka

Wymiary pomnika dla dziecka – jak wybrać?

Standardowy rozmiar tych nagrobków wynosi około 50 cm x 100 cm. lub indywidualne wymiary. Proponujemy pomniki dla dzieci nowoczesne, klasyczne i minimalistyczne z ograniczoną liczbą ozdobnych detali. Zapewniamy pełne wsparcie podczas wyboru oraz doradztwo merytoryczne w razie jakichkolwiek wątpliwości.