Grobowce Poznań i Swarzędz

Grobowce stanowią specyficzny rodzaj nagrobka. Dawniej po to rozwiązanie sięgały tylko znamienite rody, następnie arystokraci, a później bogaci przemysłowcy. Dzisiaj każdy może zdecydować się na wspólne miejsce pochówku. Również w Poznaniu grobowce są stosunkowo częstym wyborem. Zauważyliśmy, że tę opcję wybierają rodziny, które są ze sobą bardzo zżyte i chcą pozostać razem nawet po śmierci. Wielu mieszkańców Poznania jest mocno przywiązanych do miejsca zamieszkania i chciałoby w nim pozostać na zawsze. Wspólny grobowiec jest także przypieczętowaniem rodzinnych tradycji. Nagrobki rodzinne na poznańskich cmentarzach wzbudzają duże zainteresowanie. To dobre rozwiązanie także ze względów ekonomicznych – opłata za postawienie pomnika jest tylko jedna. Również koszty wykupu miejsca na cmentarzu rozkładają się na wszystkich członków rodziny. Oferujemy tylko nagrobki wykonane we własnym warsztacie, z najwyższej jakości granitu skandynawskiego, który przez dziesiątki tysięcy lat, pod wysokim ciśnieniem, nabywał swoich właściwości. Właśnie to gwarantuje ekskluzywny wygląd i trwałość. Jesteśmy jedynym zakładem oferującym cięcie płyt do produkcji nagrobka za pomocą włoskiej maszyny, o laserowej precyzji. Nie wykonujemy i nie proponujemy nagrobków chińskich, które są nietrwałe i szybko się niszczą. Nie produkujemy również nagrobków z lastryko również z uwagi na niską jakość.

Grobowce z granitu – eleganckie rozwiązania

Rodzinne grobowce to często wybierane produkty z naszej oferty. Wykonujemy je z najwyższej jakości granitu, który – dzięki różnorodności kolorystycznej – umożliwia tworzenie niepowtarzalnych projektów. Bogate rzeźbienia i akcesoria nagrobne w postaci wazonów, lampionów oraz symboli religijnych pozwalają spersonalizować każdy pomnik. Precyzyjnie realizujemy detale zamawiane przez klientów, dzięki czemu rezultat naszych prac zachwyca starannością i oryginalnością. Nasza galeria grobowców przedstawia wzory i kolory najczęściej wykonywane:

  • czarne
  • grafitowe
  • w odcieniach brązu
  • szarości
  • W odcieniach piaskowych

Grobowce w Poznaniu – wysoka jakość i wytrzymałość na lata

Dzięki wykorzystaniu ponadprzeciętnych właściwości granitu i nowoczesnych technologii jego obróbki możemy zagwarantować odporne, zbiorowe nagrobki z niszami na urny. W zależności od zamawianego rozmiaru oraz elementów dodatkowych i akcesoriów nagrobnych, ceny grobowców rodzinnych mogą się zmieniać. Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz doradztwo merytoryczne na każdym etapie współpracy z Państwem – z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie pod względem stylistycznym oraz cenowym.

Ważny jest wzór i detal

Unikalne wzory grobowców to zarówno nowoczesne pomniki wyróżniające się na mentarzu, jak i minimalistyczne wyroby emanujące prostotą i klasyką. Zawsze są to jednak przemyślane projekty, które cechuje nie tylko ładna estetyka, ale również praktyczność, trwałość i indywidualny charakter, zgodny z wymaganiami inwestora.