Nagrobki podwójne Poznań i Swarzędz

Wszystkie nagrobki wykonujemy z mistrzowską dbałością o każdy szczegół, aby to miejsce na cmentarzu w Poznaniu, które będą Państwo odwiedzali przez najbliższe lata, prezentowało najwyższą jakość dostępną na rynku. Oferujemy tylko nagrobki wykonane we własnym warsztacie, z najwyższej jakości granitu skandynawskiego, który przez dziesiątki tysięcy lat, pod wysokim ciśnieniem, nabywał swoich właściwości. Właśnie to gwarantuje ekskluzywny wygląd i trwałość. Jesteśmy jedynym zakładem oferującym cięcie płyt do produkcji nagrobka za pomocą włoskiej maszyny, o laserowej precyzji. Nie wykonujemy i nie proponujemy nagrobków chińskich, które są nietrwałe i szybko się niszczą. Nie produkujemy również nagrobków z lastryko również z uwagi na niską jakość.

Ekskluzywne nagrobki podwójne z granitu

Wysokiej jakości granit to gwarancja trwałości i odporności pomników podwójnych, które oferujemy. Jest to niezwykle wytrzymały surowiec, którego różnorodność barw sprzyja stworzeniu oryginalnych nagrobków.

Wyróżniamy pomniki cmentarne:

  • czarne, grafitowe
  • brązowe – ciemne lub w odcieniu wpadającym w złoto,
  • szare z akcentami bieli,
  • odcieni czerwieni,
  • piaskowe barwy
Zapewniamy możliwość łączenia wspomnianych wariantów kolorystycznych – projekty nagrobków granitowych mogą uwzględniać fragmenty płyt w różnych barwach, jeśli zależy Państwu na uzyskaniu niepowtarzalnego rezultatu wizualnego. Ceny pomników podwójnych są uzależnione od indywidualnego zamówienia, stopnia jego skomplikowania oraz detali, jakie mają się znaleźć na płycie. Każdorazowo przeprowadzamy konsultację i zapewniamy kompleksowe wsparcie klienta na kolejnych etapach realizacji zamówienia – począwszy od wyboru konkretnego wzoru, aż po ostateczne zakończenie prac.

Nagrobki podwójne w Poznaniu i okolicach – profesjonalny zakład kamieniarski zaprasza!

Decydując się na pomnik podwójny, mogą Państwo zamówić akcesoria dodatkowe. Będą one kompatybilne estetycznie i kolorystycznie. Wśród nich oferujemy wazony, lampiony i krzyże, a także litery tworzące napisy. Elementy te stanowią gwarancję oryginalności i niepowtarzalności. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych dotychczasowych realizacji – znajdą tam Państwo wzory nagrobków nowoczesnych, minimalistycznych oraz klasycznych.